O nas

Z ogromną dumą i satysfakcją informujemy, że Kancelaria Kulikowska & Kulikowski wkracza w 25-ty rok swojej działalności.

Kiedy 1 lipca 1991 roku Kancelaria rozpoczynała swoją działalność, jej partnerzy założyciele Wanda Kulikowska i Jarosław Kulikowski połączyli siły wieloletniego doświadczenia i młodzieńczego optymizmu, aby stworzyć kancelarię niezależną i nowoczesną, opartą na wiedzy, doświadczeniu i innowacyjności, odpowiadającą indywidualnym potrzebom Klientów.

Będąc wówczas jedną z pierwszych w Polsce spółek prywatnych zajmujących się ochroną własności przemysłowej, od początków swojego funkcjonowania podjęliśmy wyzwanie znalezienia się w czołówce kancelarii wiodących w kraju.

W 1991 roku tworzyło ją niewielkie grono osób, które stało się zrębem dynamicznie rozwijającego się, prężnego zespołu specjalistów z dziedziny wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych, oznaczeń geograficznych, nieuczciwej konkurencji, prawa autorskiego, i domen internetowych.

Dzisiaj ten sprawny i doświadczony zespół, wyposażony w wiedzę, doświadczenie, kreatywność, rzetelne podejście do prawa i znajomość realiów rynkowych liczy już … osób. Współpracujemy także z najlepszymi zagranicznymi specjalistami, oferując dzięki temu kompleksową ochronę praw własności przemysłowej niemalże na całym świecie.

Kancelaria od początku swoje działalności specjalizowała się w obsłudze prawnej dużych podmiotów gospodarczych oraz wiodących koncernów zagranicznych, towarzysząc im w ich obecności na rynku polskim. Niemniej jednak, od lat coraz liczniejsze grono naszych Klientów to także polscy przedsiębiorcy, których Kancelaria wspiera w budowie ich sukcesów na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych, z dumą zapewniając im skuteczną ochronę ich praw własności przemysłowej.

Dwudziestopięcioletnie doświadczenia Kancelarii Kulikowska & Kulikowski to czas dynamicznych zmian gospodarczych w kraju, otwarcie rynków, reformy i nowelizacje prawa, a także rosnące potrzeby Klientów związane z koniecznością sprostania dynamicznie rozwijającego się rynku.

Jubileusz 25 lat to także zobowiązanie do nieustannego rozwoju i wprowadzania zmian odpowiadającym potrzebom Klientów. Cieszy, że z roku na rok rynek weryfikuje i potwierdza wysoką jakość i atrakcyjność naszych usług.

Ten rok będzie dla nas szczególnie ważny – Kancelaria Kulikowska & Kulikowski wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom związanym z potrzebami badań aktywów intelektualnych przedsiębiorstw będzie miała zaszczyt zaproponować innowacyjną na polskim rynku usługę pomiaru wartości kapitału intelektualnego. O szczegółach poinformujemy wkrótce.